March 2012

Anime: Durarara !!!

31. march 2012 at 14:58 | Raven Izaya-san |  Co sleduje Izaya-san
JMÉNO: Durarara !!!
Hlavní postavy: Mikado, Kida Masaomi, Anri, Orihara Izaya, Shizuo, Selty, Shiran
Dílů: 24
Tak abych tento seriál shrnula. Totálně mě vtáhl do děje, ale mrzelo mě, že má pouze 24 dílů po cca 20-ti minutách, takže jsem to zkoukla během 3 dnů. Jsou tam zápletky, ale není to klasická love story, což mi přijde ojedinělé. Čím déle se koukáte, tím více přicházíte na to, že se vracíme v jednotlivých dílech do historie postav. Některé postavy totiž skrývají víc než si myslíte a hlavní hrdinové Kida Masaomi, Anri a Mikado spolu zažijí spoustu nebezpečných dobrodružství, ve kterých jde i o život.
Jsem moc ráda, že jsem se díky kamarádce k tomuto krátkému seriálu dostala, protože se k němu budu určitě vracet. Dvojka Orihara Izaya a Shizuo-san mi vážně budou chybět xD

Raven Izaya-san [1]

31. march 2012 at 11:15 | Izaya-san |  Raven Izaya-san
Ahoj, jsem Raven Izaya-san :)
Každý bloger začne tím, že napíše něco o sobě, ale já se jenom představím a povím Vám, co na tomto blogu možná najdete. Hodlám sem dávat moje jakési šílené myšlenky a k tomu možná i nějaké ty povídky, pokud teda budou vůbec dávat smysl.
Mám ráda anime, ačkoliv na Naruta jsem se ještě nekoukala. Jako malé dítě jsem začala Pokémonama a teď jedu spíš takovýma kratšíma seriálama, kde to taky žije ;) Přitom nejsem nějaký člověk, který by tím žil. Jsem prostě typ, který se kouká na to, co se mu líbí bezohledu na ostatní.
Můj příběh mého vlastního života je zvláštní. Žila jsem jako obyčejná dívka, která byla na základce neviditelnou. Každý mě oslovil jenom, když potřeboval pomoct s učivem, protože to mi šlo. Nevěřila jsem na změnu pomocí střední školy, ale stalo se tak. Nastoupila jsem a celý prvák se cítila jinak, začala jsem znovu. Našla jsem si kamarády a byla jsem šťastná. Na konci jsme odjížděli na praxi a já skončila v nemocnici. Bouchla jsem se do hlavy tak silně, že jsem byla v bezvědomí. Nic mi v hlavě nenašli, ale v nemocnici jsem si chvíli pobyla. Od té doby jsem jiná. Mám problémy, chodím po psychiatrech, pokusila jsem se o sebevraždu a jsem uzavřený člověk, který se raději drží dál od kolektivu.
Asi každého teď napadne, že není možné, abych o tom takhle otevřeně mluvila, že si to jen celé vymýšlím, abych byla něčím zajímavá, ale já to píšu z důvodu, že takový je prostě život...
Věřte si čemu chcete, ale já mám tuto pravdu. Tady nikdo neví, kdo je kdo, protože to je na tom to skvělé, tohle si může číst kdokoliv a nepozná, že to jsem já. Zbožňuju blogerský svět a proto tu říkám pravdu, protože tuhle pravdu se v reálném světě nikdo nedozví. Taková jsem .. ;)